Úspěchy našich studentů

 

ROK 2013/2014 – další úspěchy viz Akce / Archiv novinek

Leona Eichlerová  3.A1. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zemědělství, potravinářství)
Přemysl Zhoř  3.A1. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor teorie kultury a hudby)
Klára Janatová  VII.2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor teorie kultury a hudby)
Petra Černá  VII.3. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor historie)
Zdeňka Smrčková 3.A3. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Šimon Benda VIII.oblastní koloWolkerův Prostějov - recitační soutěž
Klára Janatová VII.oblastní koloWolkerův Prostějov - recitační soutěž
Karel Šebela  II.1. místo okresní koloPythagoriáda
Adéla Tržilová  I.4. místo okresní koloPythagoriáda
Renata Jurková  I.5. místo okresní koloPythagoriáda
Leona Eichlerová, Kudrnová Miriam 3.Acelostátní koloBiblická soutěž
Vojtěch Čapek, Adam Šplíchal III.celostátní koloBiblická soutěž
Daniela Vašíčková  IV.
4. místo okresní koloKonverzační soutěž v anglickém jazyce - kategorie II.B
Jitka Vechetová  IV.
6. místo okresní koloKonverzační soutěž v anglickém jazyce - kategorie II.B
William Ritter  II.
1. místo okresní koloKonverzační soutěž v anglickém jazyce - kategorie I.A
Lada Hoffmannová    VII.
4. místo okresní kolo  
Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie III.A
Anna Kudláčková  VII.
5. místo okresní kolo    
Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie III.A
Monika Kršková  III.
3. místo okresní koloKonverzační soutěž v německém jazyce - kategorie II.B
Jakub Lamich  III.
4. místo okresní koloKonverzační soutěž v německém jazyce - kategorie II.B
Kateřina Dobešová  II.
1. místo okresní koloKonverzační soutěž v německém jazyce - kategorie I.A
Klára Veselá II.
3. místo okresní koloKonverzační soutěž v německém jazyce - kategorie I.A


 

ROK 2012/2013

Radka Augustinová1. místo krajské kolo

účast v celostátním kole

Středoškolská odborná činnost

(tvorba učebních pomůcek - za inovativní učebnici angličtiny)

Martina Chytková

1. místo krajské kolo

účast v celostátním kole

Středoškolská odborná činnost

(bilogie)

Lucie Macháčková

1. místo krajské kolo

účast v celostátním kole

Středoškolská odborná činnost

(zemědělství, lesnictví, a vodní hospodářství)

Radka Kelblerová

2. místo krajské kolo

Středoškolská odborná činnost (zemědělství, lesnictví, a vodní hospodářství)

Lenka Voborná

3. místo krajské kolo

SOČ - obor - ochrana životního prostředí

Karel Čapka

celostátní kolo

o nejlepší aforismus a epigram v soutěži "Škola základ života"

William Ritter

1. místo okresní kolo

Pythagoriáda

Karel Šebela

1. místo okresní kolo

Pythagoriáda

Eliška Pacalová

2. místo okresní kolo

Pythagoriáda

Výběr školy - chlapci           2. místoPřebor církevních středních škol ČR ve florbalu chlapců
Šimon Benda

1. místo krajské kolo
postup do celostátního kola    

Wolkerův Prostějov
Lucie Macháčkovákrajské koloWolkerův Prostějov
Barbora Fialovákrajské koloWolkerův Prostějov
Thai Van Anh1. místo krajské kolo
5. místo celostátní kolo 
Olympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Radka Augustinová3. místo okresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (III. kategorie)
Miriam Kudrnová3. místo okresní koloOlympiáda v českém jazyce (II. kategorie)

 

ROK 2011/2012

Výběr školy - chlapci            1. místoPřebor církevních středních škol ČR ve florbalu chlapců
Kateřina Zachovákrajské koloWolkrův Prostějov
Veronika Dvořáková1. místo krajské kolo             

Středoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)

Monika Tománková2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor informatika)
Jan Nejedlý1. místo okresní koloStředoškolská odborná činnost (obor pedagogika, psychologie, volný čas)
Hana Štolzová3. místo okresní koloStředoškolská odborná činnost (obor fyzika)
Thi Huong Dao1. místo okresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (II. kategorie)
Jitka Vechetová2. místo okresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (I. kategorie)
Berenika Lukášková2. místo okresní koloOlympiáda v českém jazyce (I. kategorie)
Martina Kloudová
Zuzana Ondračková 
2. místoSoutěž Městské knihovny Třebíč - Třebíčský historický kalendář

 

ROK 2010/2011

Výběr školy - chlapci           1. místoPřebor církevních středních škol ČR ve florbalu chlapců
Hana Loucká1. místo krajské kolo
   celostátní kolo 
Středoškolská odborná činnost (obor biologie)
Kamila Sedláčková2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor biologie)
Lucie Bublanová2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor společenské vědy)
Eliška Kudrnová2. místo okresní kolo     Středoškolská odborná činnost (obor dějepis)
 2. - 3. místo okresní kolo
4. místo krajské kolo 
Olympiáda v českém jazyce (II. kategorie)
 celostátní koloOlympiáda v latině
Zuzana Havlová
Iva Kašpárková
1. místoKrajský přebor ve stolním tenise
Lucie Macháčková1. místo okresní kolo
3. - 4. místo krajské kolo     
Wolkerův Prostějov
Vojtěch Čapek
Jakub Lamich
Adam Šplíchal 
1. místoCelostátní soutěž ve znalostech Bible (I. kategorie)
Miriam Kudrnová
Eliška Kudrnová
Kateřina Zachová 
3. místoCelostátní soutěž ve znalostech Bible (II. kategorie)
Anna Kudláčková1. místoCelostátní výtvarná soutěž Můj nejmilejší autobus
(kategorie: netradiční tvary a pojetí)
Lucie Horáková2. místo
Alexandra Kunčarová2. místoCelostátní internetová fotosoutěž na téma Svět kolem nás

 

ROK 2009/2010

Výběr školy - chlapci           2. místoPřebor církevních středních škol ČR ve florbalu chlapců
Výběr školy - dívky1. místoTurnaj církevních škol ČR ve florbalu dívek
Marta Fialová1. místo krajské kolo           
celostátní kolo 
Wolkerův Prostějov
Renáta Nováková1. místo krajské kolo
celostátní kolo 
Středoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Vojtěch Zahrádka1. místo krajské kolo
celostátní kolo 
Středoškolská odborná činnost (obor chemie)
Jana Malenová2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Martin Maloušek2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor biologie)
Karel Müller3. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor historie)
Denisa Hudková3. místo krajské kolo   Středoškolská odborná činnost (obor biologie)
Lucie Svobodová2. místo okresní koloStředoškolská odborná činnost (obor společenské vědy)
Nikola Pospíšilová3. místo okresní koloStředoškolská odborná činnost (obor historie)
Michaela Matoušková1. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Kateřina Vychytová2. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Klára Konečná2. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Renáta Nováková2. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (III. kategorie)
Alice Pavlíková2. místo okresní koloOlympiáda v českém jazyce (II. kategorie)
Dao Thi Huong2. místo okresní kolo Olympiáda v anglickém jazyce (I. kategorie)
Vojtěch Palátkrajské koloMatematická olympiáda (úspěšný řešitel)
Klára Konečnákrajské koloMatematická olympiáda (úspěšný řešitel)
Jan Dostálkrajské koloMatematická olympiáda
Martina Chytková 1. místo okresní koloChemická olympiáda
Lucie Macháčková1. místo okresní kolo Recitační soutěž
 2. místo okresní koloBiologická olympiáda
Berenika Lukášková3. místo okresní koloMatematická olympiáda
Pavla Hromadová1. místoOkresní přebor v atletice - vytrvalostní běh
Klára Ryglová 1. místoOkresní přebor v atletice - skok vysoký

 

ROK 2008/2009

Výběr školy - chlapci           2. místo                             Přebor církevních středních škol ČR ve florbalu chlapců
Výběr školy - dívky3. místoTurnaj církevních škol ČR ve florbalu dívek
Marta Fialová1. místo krajské kolo
celostátní kolo 
Wolkerův Prostějov
Školní časopis SIGN
(šéfredaktor: D. Klíma) 
2. místoNejlepší školní časopis Vysočiny
Libor Komárek2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor biologie)
Petra Vítová2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Lenka Ellingerová3. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (teorie umění)
Michael Lujc4. místo krajské koloWolkerův Prostějov
Michal Janda 1. místo okresní koloRecitační soutěž (III. kategorie)
Kateřina Zachová1. místo okresní koloRecitační soutěž (IV. kategorie)
Veronika Martinovská2. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (III. kategorie)
Michaela Zejdová3. místo okresní kolo

Olympiáda v českém jazyce (I. kategorie)

Jana Benešová3. místo okresní kolo Olympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Anna Kudláčková3. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Alice Pavlíková2. místo okresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (III. kategorie)
Michael Lujc1. místo krajské koloHalové mistrovství kraje Vysočina - vrh koulí
Miroslava Nováková2. místo krajské koloHalové mistrovství kraje Vysočina - vrh koulí
Výběr školy - chlapci1. místo okresní koloSoutěž ve volejbalu
Výběr školy - dívky1. místo okresní koloStředoškolský pohár v lehké atletice

 

ROK 2007/2008

Kateřina Horká
Jan Hutař
Luboš Müller
Václav Štěbra
Klára Havránková               
1. - 2. místo                       Oranžová učebna (soutěž ČEZ)
Marta Fialovácelostátní koloWolkerův Prostějov
Kateřina Zachovácelostátní koloRecitační soutěž
Alexandra Kunčarová2. místo celostátní soutěžVýtvarná soutěž v Církevní ZŠ Hradec nad Moravicí
Radek Pošvař2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor chemie)
Helena Bohuslavová3. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor chemie)
Václav Štěbra4. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor historie)
Eva Kucharská1. místo okresní koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Denisa Nahodilová1. místo okresní koloRecitační soutěž
Adéla Nováková
Zuzana Havlová 
1. místo okresní kolo
3. místo krajské kolo 
Stolní tenis
Starší dívky1. místo okresní koloStředoškolský pohár (atletická soutěž)

 

ROK 2006/2007

Zdeněk Ferda                    mezinárodní kolo                 Jazyková konverzační soutěž v St. Pöltenu (Rakousko)
Marta Fialová1. místo krajské kolo
celostátní kolo 
Wolkerův Prostějov
Kateřina Zachová1. místo krajské kolo
celostátní kolo 
Recitační soutěž
Pavla Kučerovázemské koloOlympiáda v latině
Alena Kudrnovázemské koloOlympiáda v latině
Alžběta Michálková2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Jan Kovář2. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor životní prostředí)
Martina Picmausová1. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (III. kategorie)
Aneta Martišová2. místo krajské koloOlympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Lucie Svobodová2. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Kateřina Zachová2. místo okresní koloOlympiáda ze zeměpisu
 1. místoRok diecéze - vědomostní soutěž (III. kategorie)
Klára Ryglová1. místo krajské koloPohár rozhlasu - skok vysoký
Magdaléna Váňová2. místo krajské koloPohár rozhlasu - běh na 60 m
Klára Ryglová

3. místo krajské kolo

Pohár rozhlasu - běh na 60 m
Starší dívky1. místo okresní koloPohár rozhlasu
Lucie Nováková1. místo krajské kolo Krajský přebor kraje Vysočina v lehké atletice - vrh koulí
Miroslava Nováková3. místo krajské koloKrajský přebor kraje Vysočina v lehké atletice - vrh koulí
Magdaléna Váňová3. místo krajské koloKrajský přebor kraje Vysočina v lehké atletice - skok daleký
Dívky1. místo okresní koloAtletický čtyřboj
Magdaléna Váňová1. místo okresní koloAtletický čtyřboj

 

ROK 2005/2006

Klára Havránková               celostátní kolo                     Recitační soutěž
Dobromila Večeřová1. místo krajské koloOlympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Veronika Martinovská1. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Barbora Zelená1. místo okresní koloOlympiáda v českém jazyce (I. kategorie)
Barbora Kratochvílová1. místo okresní koloRecitační soutěž
Vojtěch Tretera1. místo okresní koloMatematická olympiáda
Hana Mašková2. místo okresní koloFyzikální olympiáda
Denisa Čermákovácelostátní koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)

 

ROK 2004/2005

Lenka Machová                  2. místo krajské kolo            Středoškolská odborná činnost (obor psychologie)
Hana Solařová3. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Monika Ferdová4. místo krajské koloStředoškolská odborná činnost (obor zdravotnictví)
Monika Ferdová
Hana Solařová
Zdeněk Ferda 
1. místo Ekologická olympiáda (Lesní ekosystém)
Lenka Machová3. místo Olympiáda v českém jazyce (II. kategorie)
Alice Pavlíková1. místo okresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (I. kategorie)
Mariana Kopecká2. místo okresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (III. kategorie)
Aneta Martišová1. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Renáta Nováková2. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Lucie Svobodová3. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Barbora Horká1. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (II. kategorie)
Veronika Martinovská3. místo okresní koloOlympiáda v němekcém jazyce (II. kategorie)
Natálie Buriánová3. místo okresní koloPythagoriáda
Zdeněk Ferda3. místo okresní koloZeměpisná olympiáda
Dívky1. místo okresní koloPohár rozhlasu
Chlapci2. místo okresní koloPohár rozhlasu
Dívky (III. kategorie)1. místo okresní koloPřespolní běh
Dívky (IV. kategorie)1. místo okresní koloPřespolní běh
Miroslava Nováková1. místo krajský přeborKrajský přebor Vysočiny - 60 m
 2. místo krajský přeborKrajský přebor Vysočiny - 150 m
Lucie Nováková3. místo krajský přeborKrajský přebor Vysočiny - 150 m
Magdaléna Váňová1. místoŽupní přebor Sokola - 60 m

 

ROK 2003/2004

Dina Velichová                   mezinárodní kolo                  Jazyková konverzační soutěž v St. Pöltenu (Rakousko)
Kateřina Horká
Iva Stříbrská
Olga Nahodilová 
krajské koloWolkerův Prostějov
Přemysl Pospíšil3. místo okresní koloOlympiáda v německém jazyce (III. kategorie)
Lenka Machová3. místo okresní koloOlympiáda v českém jazyce (II. kategorie)
Jakub Tůma3. místo okresní koloDějepisná olympiáda
Pavla Kroupová1. místo okresní koloStředoškolské squashové dny
Aleš Mucha1. místo okresní kolo
Lenka Fabíková2. místo okresní kolo
Lenka Fabíková
Pavla Kroupová
Simona Poláková
1. místo okresní koloPřespolní běh
Miroslava Nováková1. místo krajské koloBěh na 60 m

2. místo krajské koloSkok vysoký
Lucie Nováková2. místo krajské koloBěh na 60 m
Starší dívky 2. místo okresní koloPohár rozhlasu

 

ROK 2002/2003

Jana Šelová                       mezinárodní kolo                 Jazyková konverzační soutěž v St. Pöltenu (Rakousko)
Lucie Nováková1. místo krajský přeborBěh na 60 m
 2. místo krajský přeborSkok do dálky
 3. místo krajský přeborBěh na 150 m
Miroslava Nováková2. místo krajský přeborSkok do výšky
Klára Havránková
Barbora Hromadová
Lucie Nováková
Miroslava Nováková 
1. místo krajský přeborŠtafeta 4 x 60 m

 

ROK 2001/2002

Hana Černá                       3. místo krajské kolo            Olympiáda v anglickém jazyce
Kateřina Havránková1. místo okresní koloWolkerův Prostějov
Anežka Paločková2. místo okresní koloFyzikální olympiáda
Libor Janek1. místo okresní koloPlavání
Marek Veselý2. místo okresní kolo
Terezie Pecinová2. místo okersní koloPohár rozhlasu - skok vysoký
Starší dívky3. místo krajské koloStředoškolský pohár dorostu v lehké atletice
Dívky (V. kategorie)1. místo okresní koloPřespolní běh

 

ROK 2000/2001

Boris Kjulleněn                   1. místo okresní kolo            
3. místo krajské kolo 
Olympiáda v německém jazyce
Martin Fabík1. místo okresní koloPythagoriáda
Štěpánka Nováková2. místo okresní kolo
Viktor Růžička1. místo okresní koloZeměpisná olympiáda
Pavla Kroupová1. místo okresní koloPohár rozhlasu - vrh koulí
Dívky (IV. a V. kategorie)1. místo okresní koloBěh 17. listopadu (přespolní běh)
Dívky (III. kategorie)2. místo okresní koloPohár rozhlasu

 

ROK 1999/2000

Ivana Kroupová                  republikové finále                 Závod míru nadějí (cyklistika)
Jaroslava Lojdováokresní koloOlympiáda v anglickém jazyce (II. kategorie)
Dina Velichováokresní koloOlympiáda v německém jazyce (I. kategorie)
Mladší žákyněokresní koloAtletický čtyřboj žactva
Dívky i hošiokresní koloVybíjená